ARCHIV


Nalezeno 7 záznamů z celkového počtu 7, zobrazeny 1. - 7.


Když Dinosaurům někdo umře
Knížka, která dětem přibližuje těžké téma smrti, a přitom je půvabná a srozumitelná. Pro všechny, kdo to myslí s výchovou vážně.
 
Praktické rady pro onkologické pacienty aneb Jak překonat nesnáze při léčbě rakoviny. Jak správně nakopnout raka.
Praktická příručka je určena zejména pro čtenáře, kteří mají ve své blízkosti nemocného s nádorovým onemocněním a rádi by se lépe seznámili s touto problematikou tak, aby mu mohli být pevnou oporou po dobu protinádorové léčby.
 
Psychoonkologie v praxi
Kniha Psychoonkologie v praxi nabízí zájemci o psychoonkologii velmi podrobný, zároveň však ne mnohomluvný vhled do této disciplíny.
 
Průvodce pacienta onkologickou léčbou
Snahou této příručky je podat informace o typech nádorového onemocnění, obtížích vyvolaných nádorem, o možnostech protinádorové léčby, komplikacích spojených s touto léčbou a jejich ovlivnění.
 
Osudové příznaky
Rakovina je fenomén posledního století, který souvisí se zhoršením kvality životního prostředí, nezdravým způsobem života, nedostatkem pohybu či kouřením. Autorka publikace vás chce přesvědčit o tom, že preventivní chování je zcela zásadní pro to, aby nám pokročilá rakovina zákeřně nevstoupila do života.
 
Co byste měli vědět o rakovině prsu
Monografie je určena k poučení široké veřejnosti. Přístupnou formou informuje veřejnost o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o nejnovějších trendech v diagnostice i v léčbě této choroby.
 
Vyhněte se rakovině
Kniha je určena především laické veřejnosti, ale může poskytnout praktické informace i zdravotníkům, kteří se přímo onkologii nevěnují, ale jsou nezřídka na prevenci, diagnostiku či léčbu zhoubných nádorů dotazováni.
 

Centra pomoci

Vyhledejte si centrum blízko vašeho bydliště.