Dotaz 1184

Dotaz, 17. 10. 2011

Už jste četl knihu Lněný olej od dr.Johanny Budwig?Myslím, že každý lékař, který své povolání bere jako poslání, by si ji měl nejen přečíst, ale v ní listovat.Opravdu lněný olej v kombinaci s tvarohem, pomáhá!Chce to jen vyzkoušet.Musí být čerstvý, za studena lisovaný.Výzkumy pocházejí z 50tých let!!!!Do dnešního dne se dost tajily, by´t jde pouze o stravu, která je však velmi důležitá!!!!Naděje umírá poslední.Mně pomohl k vyléčení artritidy, jiné ženě k vyléčení rakoviny lymfatických uzlin.Opravdu zázrak.

MUDr. Martin Šmakal, 17. 10. 2011

Dobrý den , nechci polemizovat s obecnými účinky lněného oleje a tvarohu na některá onemocnění.To jistě a zcela souhlasím funguje.
nechci však svým onkologickým pacientům dávat léčbu a slibovat efekt bez rpokázaných výsledků klin. studií , které mají právně velmi složitou strukturu, aby byly co nejméně možné ke zpochybnění, trvající od vývoje léku často 10 až 15 let na celosvětové populaci, ženách i mužích , různých rasách a pod obrovskou kontrolou, zda nedochází ke zkreslování výsledků. A to jepraxe , které jsem povinen se držet, protože vše ostatní může ale nemusí na nádory fungovat. A to že tu a tam něco pomohlo jsem já zažil v onkologii tolikrát a nemělo to leckdy ani s mojí léčbou nic společného - byla to regrese nádoru kvůli jeho biol. vlastnostem a ne kvůli mé léčbě. Člověk musé být objektivní i vůči svým postupům - ale pokud na tisíci pacentech vejde nějaký statisticky významný rozdíl, pak tu lepší léčbu upřednostňujeme. Zdravím

Zaregistrujte se 
k odběru zpravodaje

Partneři