Operace varlete a ozařování - unava

Dotaz, 3. 12. 2008

Jsem po operaci varlete a po ozařování. Dotaz se týká toho že jsem pořád některý den hrozně unavený a nemohu se ničemu věnovat jak na mě ta únava působí.Tak nevím jak dál. Asi do pracovního procesu se nebudu na 100% moci zapojit protože někdy ta únava je opravdu hrozná. Tak nevím jak dlouho toto bude trvat zda je to způsobeno tím ozařováním nebo něčím jiným.Někdo mě doporučuje aby jsem zažádal o invalidní dúchod a já teď nevím jak dál. Jak se mám zachovat.0-q4 53 Děkuji za odpověď nebo alespoň za radu co dále.

MUDr. Martin Šmakal, 3. 12. 2008

Dobrý den, Vaše únava může pramenit jednak ze samotného onemocnění, jednak vziká následkem léčení. Záleží na tom, kolik cyklů léčby máte ještě před sebou. Stav se může postupem času upravit. Po dobu léčby však není vhodné, aby jste nastoupil do zaměstnání.

Zaregistrujte se 
k odběru zpravodaje

Partneři