Dotaz 1346

Dotaz, 23. 3. 2012

DOBRY DEN ,JSEM TRI ROKY PO OPERACI NADORU PRSU BYLA JSEM NA KONTROLNI SCINTIGRAFII SKELETU DISTRIBUCE RADIOFARMAKA DO C,TH i L PATERE JE DIFUZNE LEHCE NEHOMOGENI,VYRAZNEJI NA USEKU L5 A S1.LOZISKA VYRAZNEJSIHO PREVYSENI AKUMULACE NA PATERI NEJSOU PATRNA.DISTRIBUCE RADIOFARMAKA V KLOUBECH KYCELNICH, KOLENNICH I TARSECH BILAT.JE LEHCE DIFUZNE NEHOMOGENNI.LOZISKO V 7 ZEBRU V LEVO SE DNES NEZOBRAZILO . MOHL BY STE MI PROSIM PORADIT CO TO ZNAMENA A CO ZNAMENA KDYZ LOZISKO NA 7 ZEBRU PO KAZDE BYLO ZOBRAZENE A NYNI NENI NEMUZE SE JEDNAT O METASTAZU NA OSTATNICH SCINTI POPISUJI ZE TO LOZISKO JE STEJNE TAK PROC NEBYLO NYNI ZOBRAZENE JE MI 35 A MIVAM BOLESTI PATERE A KOSTI DEKUJI

MUDr. Martin Šmakal, 23. 3. 2012

Dobrý den, vidím to velmi nadějně.Z popisu na scintigrafii vyplývá, že se o metastatický proces ve skeletu NEJEDNÁ. To že ložisko vymizelo je skvělé, potvrzuje to dřívější hodnocení, že nešlo ani dříve o metastázu.
Asi to byl jen zvýšená akumulace po nějakém nárazu žebra do něčeho tvrdšího a mírně to poškodilo jeho povrch.je to poměrně časté.

Zaregistrujte se 
k odběru zpravodaje

Partneři